Главно мени
Дома Огласи огласи Работно место: Доставувач


За потребите на својот клиент агенцијата Хоризонт го објавува следново слободно работно место:

  • Доставувач
  • Локација: Скопје
Потребни квалификации:
  • Ссс
  • Поседување Б категорија
  • Познавање на реон на Скопје,Македонија
Одлични услови за работа
Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови своите кратки биографии можат да ги испратат на e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите
Сите пристигнати биографии ќе се третираат со максимална доверливост.
ХОРИЗОНТ
Агенција за посредување при работа
ТЦ Живко Брајковски ламела 3, локал 28
1000 Скопје
02 2601-480 ; 02 2601-481
www.horizont-rabota.com.mk

 
Статистика
Гледања на содржината : 209554
Присутни гости
Има 29 гости присутни