Главно мени
Дома Огласи огласи Работно место: Постар администратор


За потребите на својот клиент, агенцијата Хоризонт го објавува следново слободно работно место:

  • Постар администратор
  • Локација: Скопје
Потребни квалификации:
  • Всс Правен, Менаџмент
  • Познавање на Англиски јазик
  • Возачка Б категорија
  • Напредни компјутерски познавања
  • Претходно работно искуство
Одлични услови за работа
Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови своите кратки биографии можат да ги испратат на e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите
Сите пристигнати биографии ќе се третираат со максимална доверливост.
ХОРИЗОНТ
Агенција за посредување при работа
ТЦ Живко Брајковски ламела 3, локал 28
1000 Скопје
02 2601-480 ; 02 2601-481
www.horizont-rabota.com.mk

 
Статистика
Гледања на содржината : 209552
Присутни гости
Има 27 гости присутни