Главно мени
Дома Огласи огласи Работно место: Веб дизајнер


За потребите на својот клиент агенцијата Хоризонт го објавува следново слободно работно место:

  • Веб дизајнер
  • Локација: Скопје
Потребни квалификации:
  • Претходно работно искуство минимум 3 години,
  • Одлично познавање на HTML,CSS,Dreamweaver, Photoshop, Illustrator, Flash,
  • Одлични комуникациски способности.
Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови своите кратки биографии можат да ги испратат на e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите
Сите пристигнати биографии ќе се третираат со максимална доверливост.
ХОРИЗОНТ
Агенција за посредување при работа
ТЦ Живко Брајковски ламела 3, локал 28
1000 Скопје
02 2601-480 ; 02 2601-481
www.horizont-rabota.com.mk

 
Статистика
Гледања на содржината : 209563
Присутни гости
Има 40 гости присутни