Главно мени
Дома Огласи огласи Работно место: Веб Програмер


За потребите на својот клиент, агенцијата Хоризонт го објавува следново слободно работно место:

  • Веб Програмер
  • Локација: Скопје
Потребни квалификации:
  • Одлично познавање на PHP, MySQL, HTML, CSS, Java script, jQuery,
  • Предност е познавање на MVC структура,Drupal,Wordpress и Magento.
Одлични услови за работа
Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови своите кратки биографии можат да ги испратат на e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите
Сите пристигнати биографии ќе се третираат со максимална доверливост.
ХОРИЗОНТ
Агенција за посредување при работа
ТЦ Живко Брајковски ламела 3, локал 28
1000 Скопје
02 2601-480 ; 02 2601-481
www.horizont-rabota.com.mk

 
Статистика
Гледања на содржината : 209566
Присутни гости
Има 42 гости присутни