Главно мени
Дома Огласи огласи Работно место: Продажен менаџер


За потребите на својот клиент, агенцијата Хоризонт го објавува следново слободно работно место:

 

  • Продажен менаџер
  • Локација: Скопје
Потребни квалификации:
  • Всс Економски или Всс со искуство во оваа област,
  • Претходно работно искуство минимум 2 години,
  • Одлично познавање на MS Office,
  • Одлично познавање на Англиски јазик,
  • Комуникативна особа,
  • Одлични организациски способности,
  • Возачка Б категорија.
Одлични услови за работа
Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови своите кратки биографии можат да ги испратат на e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите
Сите пристигнати биографии ќе се третираат со максимална доверливост.
ХОРИЗОНТ
Агенција за посредување при работа
ТЦ Живко Брајковски ламела 3, локал 28
1000 Скопје
02 2601-480 ; 02 2601-481
www.horizont-rabota.com.mk

 

 
Статистика
Гледања на содржината : 209565
Присутни гости
Има 41 гости присутни