Главно мени
Дома Огласи огласи Работно место: Јава Програмер


За потребите на својот клиент, странска компанија, агенцијата Хоризонт го објавува следново слободно работно место:

 

  • Јава Програмер
  • Локација: Скопје
Потребни квалификации:
  • Одлично познавање на Java
  • Претходно работно искуство
Одлични услови за работа

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови своите кратки биографии можат да ги испратат на e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Сите пристигнати биографии ќе се третираат со максимална доверливост.

ХОРИЗОНТ
Агенција за посредување при работа
ТЦ Живко Брајковски ламела 3, локал 28
1000 Скопје
www.horizont-rabota.com.mk

 

 
Статистика
Гледања на содржината : 209561
Присутни гости
Има 38 гости присутни