Главно мени
Дома Огласи огласи Работно место: Персонал за продажба


За потребите на својот клиент, ексклузивна парфимерија, агенцијата Хоризонт го објавува следново слободно работно место:

 

  • Персонал за продажба
  • Локација: Скопје
Потребни квалификации:
  • ССС
  • Комуникативна личност
  • Познавање на работа со компјутер
  • Познавање на англиски јазик
  • Тимски работник
Одлични услови за работа

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови своите кратки биографии можат да ги испратат на e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Сите пристигнати биографии ќе се третираат со максимална доверливост.

ХОРИЗОНТ
Агенција за посредување при работа
ТЦ Живко Брајковски ламела 3, локал 28
1000 Скопје
www.horizont-rabota.com.mk

 

 
Статистика
Гледања на содржината : 209560
Присутни гости
Има 38 гости присутни