Главно мени
Дома Совети Совети за личен развој
Барај по наслов     Прикажи # 
# Наслов на артиклот Кликови
1 Добро дефинирање и запишување на целите 1044
2 Основи на комуникацијата 6222
3 Контрола на емоциите 1682
4 Видови емоции 4246
 
Статистика
Гледања на содржината : 209561
Присутни гости
Има 39 гости присутни